celik-konstruksiyon
celik-konstruksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Çelik Konstrüksiyon

Geçmişte yaşanılan deprem facialarında göründüğü üzere yapıların sağlamlığı can sağlığı için çok önemli bir unsurdur. Nerdeyse deniz kumu ile yapılan inşaatlar en ufak bir sallantıya bile dayanamayarak yerle bir olmuş ve bir çok kişi bu yıkıntıların arasında hayatını kaybetmiştir. Bu sebeple yapıların sağlamlığı hat safhada önemlidir. Bunu sağlayabilecek uygulamaların başında çelik konstrüksiyonlar gelmektedir. Çelik konstrüksiyonun ana malzemesi galvanizdir. Çelik konstrüksiyon yapısı gereği hem çok sağlam hemde çok işlevsel olarak kullanılabilmektedir. Ev, işyeri, depo, fabrika ve aklınıza gelebilecek tüm diğer yapılarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Bu şekilde yapılarımızı deprem vs dış etkenlere karşı maksimum korumaya almış olmaktayız.

Çelik konstrüksiyonlar kullanım alanlarına farklı ebat ve ölçülerde demonte imal edilerek uygulama alanında kolayca yeniden monte edilebilir. Kullanılan yerde yapılan ölçümlere göre ağırlık hesabıda ayrıca titizlikle yapılmaktadır. Bu işlem için mühendislik bilgisi şarttır. Aksi taktirde büyük sorunlar yaşanabilir. Çelik konstrüksiyon ile yapılan yapılar diğer beton yapılara göre hem daha hafif hemde daha uzun yıllar dayanma özelliğine sahiptir. Bu sebeple yapı sektöründe çok rağbet gören bir uygulamadır. Ayrıca yapının monte – demonte olabilmesi sebebi ile değişikliklere daha yatkın bir yapısı vardır. Betonerme binalarda bu kadar rahat hareket edilebilmesi mümkün olmamaktadır. Çelik konstrüksiyon yapılar aynı zamanda toplam inşaat maliyetini diğer yapılara göre çok daha aşağıya indirerek kullanıcılarına ekonomik olarakta fayda sağlamaktadır.

Firmamız çelik konstrüksiyon konusunda uzman personeli ile doğru, hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyi misyon edinmiştir. Çelik konstrüksiyon yaptırmak istediğinizde bu konuyla ilgili her türlü sorunuzu bize rahatlıkla iletebilirsiniz. Alanda fizibilite çalışması yapıldıktan sonra sizler için en uygun teklif çıkartılarak her yönden memnun kalmanız sağlanmaktadır.