Duşakabin yaptırmaya karar verdiyseniz ; ve sorun yaşamadan kaliteli ve güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız iyi düşünün çok araştırın ve doğru karar verin günümüzde birçok firma duşakabin leri bizim gibi üretici olan birkaç firma üzerinden temin etmekte olup üzerine kar ekleyerek siz son kullanıcılara sunmaktadır ve birçoğuda şahıslardan ibaret olup montaj sonrası destekleri bulunmamaktadır . Duşakabin yaptıracağınız firmayı seçmeden önce üreticimi yoksa aracı bir firmamı olduğuna dikkat etmelisiniz.

Duşakabin günümüzde banyolarımızın vazgeçilmezi olmayı başarmıştır…
Kombi, çamaşır makinesi, banyo dolabı gibi ürünlerimizi barındıran banyolarınız
Duşakabin sayesinde rutubet ve buhar gibi olumsuz etkilerden korunarak daha uzun ömürlü olacaklardır.
Duşakabin çağdaş yaşamın vazgeçilmezlerinden biri olmayı da başarmıştır….
hatta günde birkaç kere enazından şöyle bir rahatlamak için suyun altına girip çıktığımız banyolarımızda duşakabin olmasının rahatlığını artık hepimiz biliyoruz
Duşakabin sayesinde banyolarınız , kuru ve daha kolay temizlenebilir bir hale gelmiştir.
Duşakabin firmalarının yaygın olarak uyguladıkları ucuz duşakabin
Sloganına kapılan müşterilerimiz kaliteden ödün vermeden ucuza yapılamayacağını geçte olsa anlamışlardır.
Tabi bu demek değildirki en pahalı duşakabin en güzel  ve kaliteli duşakabindir.
Duşakabin sektöründe kaliyeti ve rahatlığı ve güveni bizimle yakalayacaksınız.

Kaliteli duşakabin nasıl olmalı ?

Tekerler paslanmaya imkan vermeyecek şekilde kaplanmış olmalı ve zorunlu olarak açıkta kalan kısımda paslanmaz çelik kullanılmalıdır.Duşakabin sistemi hem alttan hem üsten taşıttıra bilmeli.Her tekerler çift rulmanlı olmalı ve her bir duşakabin cam kanadı üstünde 4 adet tekerlek bulunmalıdır.Sağık açısından temperli cam kullanılmalıdır.Aleminyum profiller a kalite olmalıdır

Tekerlerde kullanılan rulman kaplamaları ile duşakabin sisteminde kullanılan aksesuarlar a kalite olamlıdır .Duşakabin Camlarının kenarları rodajlı olmalıdır .Duşakabin profiller antikansorejen elektrostatik boya ile boyanmalıdır.Duşakabin sisteminin montajı palanmaz vidalar ile yapılmalıdır.Şeffaf su geçirmeyen fitiller kısa sure içerisinde sararmamalıdır .

Duşakabin sistteminde kullanılan kapaklar ( su gecirimini önleme ve uzun ömürlü olma açısından ) vidalı olmalıdır .

Duşakabin ‘ niniz  yolsa
Duşakabin ‘ niniz  Eskimiş ise Değiştirmek İstiyorsanız
Duşakabin ‘ niniz  Yıpranmış ve Yeni Daha Modern Bir Duşakabin Almak İstiyorsanız
Duşakabin ‘ niniz  Sorun Çıkarmaya Başladıysa Yapmanız  Gereken Tek Şey  0 252 363 9793 Numaralı Telefondan Bize Ulaşmak Olacaktır.
Duşakabin üretimi ve monajı yapan firmamız her mekana uygun ölçülerde, farklı renk ve desenlerde düşakabin modelleri yapmaktadır. Banyolarınızda eskimiş hatta zedelenmiş duş kuvetlerinizi tadilat ile komple yerinden iptal edip, şık ve daha estetik yapılara sahip duşakabin yerleştirebiliriz. Duşakabin koymak istediğiniz yerin ölçüsü ve biçimi nasıl olursa olsun mutlaka yerine uygun bir duşakabin modeli yerleştirilebilir. Duş kuvetinde duşakabinin rahatlığını alamazsınız. Açılıp kapanır kapakları ve düz zemini ile oldukça rahat bir kullanımı vardır. Duşakabin imalatında ve montajında önemle üzerinde durulması gereken konular vardır. Örneğin duşakabin üretimizde duşakabinin parçalarının birleşme nıktaları su sızdırmazlığı açısından oldukça önemlidir. Duşakabinin zemini ve su akıntısıda yine dulakabin montajıda önemli bir husustur. Su akıntısı düzgün verilmemiş bir duşakabin banyo esnasında zemininde akmayan su birikintisine neden olacaktır. Duşakabinlerde her mekana özel ürünlerimiz vardır. İster banyonuza ister yatak odanıza (ebeveyn banyosu) gönül rahatlığı ile duşakabin montajı yaptırabilir, içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Duşakabin imalatı yapılırken kullanılan duşakabin camından duşakabin kasasına kadar tüm parçalar kaliteli ve 1. sınıf olmalıdır. Duşakabin yaptırmak istediğinizde bizden mutlaka duşakabin fiyatı alınız.

Duşakabin modeli görüntüsü ve kullanılan malzemeler ne kadar önemli ise alacağınız , yaptıracağınız duşakabin modelinin düzgün bir şekilde montajının yapılması ve sızdırmazlığıda bir okadar önemlidir.
Duşakabin sızdırma yapıyor ise o duşakabinin hiçbir özelliği yok demektir kısacası vazifesini yerine getirmiyor bir işe yaramıyor demektir banyolarınızın ıslanmasını ve rutubeti önlemek için yaptırdığınız duşakabin sızdırıyor ise ne anlamı kaldı öyle değimli bu tip sorunlar ile karşılaşmamak için dikkatli davranın ve doğru firmalar ile çalışın diyebilirim.
Siz duşakabin kullanıcıları ilk etapta duşkabin görünümü ve piyasadaki ucuz firmalara aldanmaktasınız ; fakat 150 tl yerine 200 tl verseydimde duşakabinde bukadar sorun yaşamasaydım diyenlerden olmamak için montaj sonrası kaliteli hizmet veren bir duşakabin firması ile çalışmanızı tavsiye ediyorum .
Duşakabin firma araştırması yaparken müşterilerimizin ilk sorduğu şey fiyatı ne ? fakat satış sonrası hizmet politikanız nedir aynı gün servis veriyormusunuz vb sorular sorulması bizce daha mantıklı ve doğru olanıdır.
Duşakabin sektörü günümüzde öyle bir hal aldıki satış sonrası hizmet diye bir şey yok denecek kadar az 50 tl kar ile yapılan iş bukadar olur mantığıyla müşteri memnuniyeti ve servis hizmeti duşakabin sektöründe maalesef sıfıra inmiş durumdadır. Bu tarz bi durumla karşılaşmamak ve sorun yaşamamak istiyorsanız lütfen doğru bir firma seçiniz.